Rzeźbienie sylwetki po ciąży – wypróbuj zabieg Vela Shape III

Nie jest tajemnicą, że ciąża zmienia ciało. Nie zawsze jesteśmy z tych zmian niezadowolone. Większość kobiet czuje jednak potrzebę poprawy wyglądu ciała po ciąży. Rzeźbienie sylwetki wymaga czasu, a dzięki takim zabiegom, jak Vela Shape III można ten proces znacznie przyspieszyć. Wyjaśniamy, na czym polega ta nowoczesna procedura.

Skuteczne rzeźbienie sylwetki po ciąży

Podczas ciąży skóra zostaje intensywnie rozciągnięta, zwłaszcza na brzuchu, piersiach i pośladkach. W dodatku „pamiątką” po porodzie są też znaczne depozyty tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj sama dieta i aktywność fizyczna nie są w stanie poradzić sobie z niedoskonałościami nabytymi po okresie ciąży. Pomocne okazują się zabiegi medycyny estetycznej o działaniu ujędrniającym i wyszczuplającym. Nie musisz od razu decydować się na inwazyjną liposukcję, aby uzyskać wąską talię. Istnieje wiele niechirurgicznych metod, które pozwalają na osiągnięcie stosunkowo szybkich i wyraźnych rezultatów. W dzisiejszym artykule przyglądamy się bliżej zabiegowi Vela Shape III – metodzie rzeźbienia sylwetki polecanej przez specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki.

Czym różni się Vela Shape III od innych zabiegów modelujących ciało?

Vela Shape III to nieinwazyjny zabieg rzeźbienia sylwetki, który został zatwierdzony przez FDA (Amerykańską Agencję Żywności i Leków) jako skuteczna metoda redukcji cellulitu oraz wyszczuplania ud i brzucha. Innowacyjne urządzenie wykorzystuje kombinację czterech technologii: światła podczerwonego, dwubiegunowych fal radiowych, masażu mechanicznego oraz delikatnego podciśnienia. Efekt próżni pozwala na wykonanie głębokiego masażu, co wpływa na rozluźnienie sztywnych pasm tkanki włóknistej, które powodują nieestetyczny wygląd skóry. Podczerwień i RF ogrzewają skórę, napinając tkankę i inicjując kurczenie się komórek tłuszczowych. Pod wpływem wysokiej temperatury część adipocytów obumiera i jest usuwana przez organizm na drodze procesów metabolicznych. Ciepło wytworzone podczas zabiegu zmniejsza wiotkość skóry poprzez napinanie włókien kolagenowych oraz stymulację wytwarzania nowego kolagenu i elastyny.

Jakie efekty daje modelowanie sylwetki przy pomocy Vela Shape III?

Vela Shape III to świetny sposób na rzeźbienie sylwetki, poprawę napięcia skóry po ciąży oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Terapia zmniejsza widoczność cellulitu, który często nasila się po porodzie na skutek zmian hormonalnych. Seria zabiegów Vela Shape III przyczynia się do zmniejszenia obwodów ciała.

Rezultaty rzeźbienia sylwetki nie pojawiają się od razu. Na skutek wzmożonej syntezy kolagenu w skórze z czasem poprawia się jej jędrność i elastyczność. Program terapeutyczny składa się zwykle z cyklu 4-6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Efekty pogłębiają się w ciągu 3 miesięcy od ostatniej sesji. Aby je podtrzymać, należy co kilka miesięcy wykonywać tzw. zabiegi przypominające. Warto też zadbać o swój styl życia – zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze i wprowadzić regularną aktywność. Bardzo ważne jest również odpowiednie nawodnienie organizmu – wypijaj co najmniej 2 litry wody dziennie.

Dla uzyskania maksymalnych efektów zabieg ten można połączyć z innymi procedurami medycyny estetycznej, np. mezoterapią igłową, liftingiem HIFU czy endermologią. Vela Shape III używany jest także po zabiegu liposukcji w celu napięcia skóry i skrócenia rekonwalescencji. Specjaliści są zgodni, że rzeźbienie sylwetki za pomocą więcej niż jednej metody zapewnia najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat skutecznych metod rzeźbienia sylwetki, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w WarszawiePodobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *